Grupa MAK zapewnia klientom wszechstronną wiedzę o ryzykach związanych z ich działalnością oraz dostarcza profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe
Strona główna > Usługi > Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe

Mało jest tak skutecznych probierzy umiejętności zawodowych brokera, jak efektywne obsługiwanie dużego przedsiębiorstwa. To właśnie tu - jak w soczewce - skoncentrowany jest "know how" techniki ubezpieczeniowej.

W tym obszarze mamy do czynienia z dziesiątkami produktów ubezpieczeniowych, setkami ich wariantów i klauzul dodatkowych. W połączeniu z mnogością innych parametrów: franszyz, okresów i limitów - tworzą one gąszcz stopni swobody, z których wykroić należy dopasowany do potrzeb program ubezpieczeń. Jest to tym trudniejsze, że rynek ubezpieczeń dynamicznie się rozwija i ewaluuje, dając wciąż nowe możliwości.

Umiejętność "skrojenia na miarę" kompleksowego programu ubezpieczeń wymaga ogromnej wiedzy produktowej, ustawicznego doskonalenia i podnoszenia wciąż wystawianych na próbę umiejętności negocjacyjnych. Co więcej, wymaga znacznego potencjału osobowego - wiedza ubezpieczeniowa jest zbyt rozległa, by specjalizować się we wszystkich jej dziedzinach.

W oparciu o listę dotychczas pozyskanych i obsługiwanych klientów uważamy, że posiadamy wymienione wyżej kompetencje w stopniu, który pozwala nam skutecznie obsługiwać największych, wygrywając konkurencję z najlepszymi.